NASZE WYDAWNICTWO

W ZWIĄZKU Z PRACAMI NAD MODERNIZACJĄ I ROBUDOWĄ WERSJI ELEKTRONICZNEJ SERWISU VIDITUR, PUBLIKACJA I KOLPORTARZ NASZEGO WYDAWNICTWA ZOSTAJE CZASOWO WSTRZYMANY
- ZA CO WSZYSTKICH NASZYCH CZYTELNIKÓW PRZEPRASZAMY.-


.
- PRZEGLAD TURYSTYCZNO-INFORMACYJNY VIDITUR -
wydanie trzecie nr 2/2003
W tym wydaniu naszego Przeglądu Turystyczno-Informacyjnego Viditur zamieściliśmy krzyżówki panoramiczne z hasłami na których rozwiązania czekamy do 31 stycznia 2004 roku. Kupon upoważniający do wzięcia udziału w losowaniu upominków niespodzianek znajduje się wewnątrz pisma. Po jego wypełnieniu należy go przesłać na adres redakcji. Wśród osób, które nadeślą (w określonym terminie, liczy się data stempla pocztowego) prawidłowe rozwiązania minimum trzech krzyżówek rozlosujemy:
 • 5 atrakcyjnych upominków niespodzianek,
 • 20 egzemplarzy następnego wydania naszego przeglądu .


 • Lista osób nagrodzonych zostanie opublikowana na łamach tej strony internetowej oraz w kolejnym wydaniu naszego wydawnictwa. Nagrody zostaną przesłane drogą pocztową na adres podany w korespondencji.
  Przepraszamy wszystkich korzystających z naszych usług za błędy ortograficzne i stylistyczne jakie pojawiają się na łamach naszego wydawnictwa oraz w serwisach internetowych. Będziemy się starali aby nie było ich wcale.


  Rozwiązanie Krzyżówki z nr 1/2003(2) brzmiało " LATO W POLSCE"

  Oto osoby, które nadesłały prawidłowe odpowiedzi i otrzymują od nas upominki.
 • M.Królik z Grodziska Wlkp.
 • B.Ćwiklińska z Bydgoszczy,
 • M.Tomczewska z Władysławowa,
 • J.Zakrzewska ze Stalowej Woli. Osoby te otrzymują słowniki kieszonkowe pol.-ang. i ang.-pol. oraz atlasy samochodowe Polski.
 • Pan M.Róg z Krakowa otrzymuje - słownik kieszonkowy pol.-ang. i ang.-pol. oraz pzewodnik rowerowy po okloicach Krakowa.
 • Pani M.Sudak z Marek otrzymuje - słownik kieszonkowy pol.-ang. i ang.-pol. oraz pzewodnik rowerowy po okloicach Wrocławia.

 • Ponadto każdy, kto poda swój adres e-mail ze strony głownej serwisu, będzie bezpłatnie otrzymywać informacje z zakresu działalności firmy i serwisu informacyjnego Viditur.

  Będą one dotyczyły między innymi:
   1. - nowo zgłoszonych ofert turystycznych
   2. - informacje o upustach cenowych i promocjach w obiektach turystycznych
   3. - informacje o imprezach turystycznych (rajdy, imprezy plenerowe, itp.)
   4. - informacje o nowych konkursach i promocjach
   5. - informacje o atrakcyjnych miejscach, które warto odwiedzić i zobaczyć
   ZAPRASZAMY !!!

  Nasze wydawnictwo to tylko 3.50 zł.
  Firma Viditur wydała właśnie kolejny - już trzeci numer Przeglądu Turystyczno - Informacyjnego Viditur. Przy jego pomocy pragniemy promować i rozwijać informację turystyczną, zarówno wśród internautów jak i osób nie korzystających z Internetu. Nasze wydawnictwo zawiera informacje z zakresu bazy noclegowej i daje Państwu możliwość zorganizowania sobie pobytu w górach nad morzem lub nad jeziorami. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo obiekty noclegowe o zróżnicowanym standardzie co umożliwi znalezienie czegoś ciekawego osobom o zróżnicowanych wymaganiach. Nasza broszura może być szczególnie przydatna osobom dużo podróżującym po kraju i często korzystającym z usług noclegowych. Szczególnie polecamy je osobom wybierającym się w Pieniny, Bieszczady czy Karkonosze. W tym wydaniu zamieściliśmy dodatkowo kilka krzyżówek panoramicznych, które umilą Państwu korzystanie z naszego wydawnictwa.
  Zapraszamy do zakupu!

  Dla osób chcących nabyć nasze wydawnictwo, a mających trudności z jego znalezieniem w kioskach proponujemy zgłoszenie takiej chęci drogą pocztową przysyłając na adres Viditur Dabrówka 19a, 21-134 Starościn, woj lubelskie. znaczków pocztowych o równowartości pisma i adresu na który mamy je przesłać.
  Cena egzemplarza wynosi tylko 3,50 zł. i można je nabyć w kioskach RUCH-u na terenie całego kraju, punkcie informacji turystycznej (Lublin) oraz wybranych sklepach na terenie lubelszczyzny.

  Dotąd ukazały się:
  Wydanie 1 nr 1/2002

  Wydanie 2 nr 1/2003
  Adres korespondencyjny

  Strona jest wykonana i redagowana przez Ogólnopolskie Centrum Informacji Turystycznej i Promocji Viditur.
  Tworzymy ogólnopolską bazę informacji turystycznej. Zapraszamy do współpracy!
  Strona optymalizowana do 800 x 600 , 24-bit color. Zalecane przeglądarki Internet Explorer od 5.x Wszelkie prawa zastrzeżone!